SINAV YAYINLARI 7 SINIF TÜM DERSLER SORU BANKASI

SINAV YAYINLARI 7 SINIF TÜM DERSLER SORU BANKASI
Görsel 1
Fiyat:
51,71 TL
İndirimli Fiyat (%15,2) :
43,86 TL
Kazancınız 7,85 TL
Havale / EFT:
41,67 TL
43.86 www.remaokul.com

Sınav Yayınları 7. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Sınav 7. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası, yeni müfredata uygun tasarlanmış soru ve konu anlatımlarıyla öğrencilerin okul hayatında başarı vadederken, liselere giriş sınavına hazırlanmalarına da yardım ediyor. Soru bankası ağırlıklı olmasının yanında detaylı bir konu anlatımı da sunan kitap, basit sayfa düzeni ve seçkin sorularıyla işlenmiş konuları pekiştirmeye yardımcı oluyor. Toplamda 580 sayfalık dopdolu içeriği, Türkçe, matematik, İngilizce ve daha birçok ders barındırıyor. İleride karşılarına çıkacak konulara erkenden hâkim olmak veya kaçırdıklarına yetişerek konu açığını kapatmak isteyen 7. sınıf öğrencileri için de fayda sağlıyor. Soru-cevap şeklindeki içeriklerin yanı sıra daha sağlıklı bir değerlendirme yapılması için eklenmiş olan konu anlatımları, yalın ve anlaşılır bir dille aktarılıyor. Bu sayede öğrenme süreci kolaylaşıyor.

Güncel Müfredata Göre Seçilmiş Konular

Sınav 7. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası, tamamen güncel konuların temel alınarak, soruların özenle seçildiği bir müfredatı kapsıyor. Hem okulda gördüğü derslerde başarı sağlamak hem de gelecekte karşılaşacağı sınav ve işlemlerde kolaylık elde etmek isteyen çocuklara birçok derste başarı sunuyor. Özellikle liselere giriş sınavında çıkabilecek testlerin de seçildiği kitap içeriğinde yanılma-kavrama, konu hâkimiyeti, analitik düşünme ve sağlıklı yorumlama hedefleniyor. Öğrencileri soru çözme stresinden uzaklaştırmayı hedefleyen etkinlikler bölümü, öğrenirken eğlendirerek gelişim sağlamada yardımcı oluyor.

Sınav Yayınlarından LGS´ye Uygun Testler

7. sınıf öğrencilerinin, gördüğü tüm derslerde yüksek performans elde etmenin yanında LGS´de çıkabilecek soru tiplerine erkenden hâkim olmalarını hedefleyen Sınav Yayınları, seçkin komisyonu ile hazırladığı bu kitap ile gençlere önemli bir fırsat sunuyor. Sınav Yayınları'nın hazırladığı kitap, geniş sayfa tasarımı, titizlikle seçilmiş sorular ve uzman kadroların hazırladığı konu anlatımlarıyla başarılı bir okul hayatı geçirmek isteyen öğrenciler için uygun nitelikte içerik sağlıyor.

Diğer Özellikler
Stok Kodu711
MarkaSINAV YAYINLARI
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.